اخبار

1396/05/11
جهت مشاهده و پیگیری مرسولات پستی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. جهت مشاهده وضعیت مرسوله از لینک زیر استفاده نمایید. http://newtracking.post.ir


 

 

1396/04/24
به لطف و یاری خداوند و همت کلیه عزیزان علمی و اجرایی ، و همچنین استقبال گسترده پژوهشگران گرامی چهارمین کنفرانس ملی فناوری اطلاعات،کامپیوتر و مخابرات با موفقیت اجرا گردید. در این کنفرانس پس از خوش آمدگویی توسط جنای آقای دکتر مهدی علی اکبری معاونت محترم پژوهشی دانشگاه ...


 به لطف و یاری خداوند و همت کلیه عزیزان علمی و اجرایی ، و همچنین استقبال گسترده پژوهشگران گرامی " چهارمین کنفرانس ملی فناوری اطلاعات،کامپیوتر و مخابرات " با موفقیت اجرا گردید.
در این کنفرانس پس از خوش آمدگویی توسط جنای آقای دکتر مهدی علی اکبری معاونت محترم پژوهشی دانشگاه  ، دکتر علی ماروسی عضو هیات علمی دانشگاه تربت حیدریه ، پروفسور علی بهفروز استاد دانشگاه تاوسان ایالت مریلند آمریکا ، دکتر آرش حبیبی لشکری دانشیار دانشگاه نیوبرانزویک کانادا به سخنرانی علمی پرداختند.
در ادامه برنامه مقالات شفاهی در سه پنل تخصصی ارائه گردیدند. در مراسم اختتامیه کنفرانس نیز از مقالات برتر و اعضای کمیته علمی تقدیر به عمل آمد.
امیدواریم که این رویداد علمی بتواند بازخورد مناسب را برای کلیه شرکت کنندگان فراهم نموده باشد و راهی بسوی پیشرفت برای پژوهشگران کشور عزیزمان روشن کرده باشد.

 

1396/04/24
پژوهشگرانی که موفق به شرکت در کنفرانس در روز برگزاری نگردیده اند ، جهت دریافت گواهی ها از طریق پست طبق مراحل زیر اقدام نمایند


 پژوهشگرانی که در روز برگزاری موفق به شرکت در کنفرانس نگردیده اند ، جهت دریافت گواهی ها از طریق پست پیشتاز طبق مراحل زیر اقدام نمایند.

1- پرداخت مبلغ 15 هزار تومان به شماره کارت 6221061206641344 بانک پارسیان بنام سهراب اسداله زاده مهنه (مسئول دبیرخانه) جهت بسته بندی و هزینه پستی 
2- ارسال تصویر فیش پرداختی به ایمیل itctconf@gmail.com 

 
موضوع ایمیل : نام صاحب پنل کاربری
متن ایمیل : کد مقاله (ها)نکات قابل توجه :
1- گواهی ها به آدرس ثبت شده در پنل کاربری ارسال می گردد. چنانچه آدرس را بصورت دقیق وارد ننموده اید ، نسبت به ویرایش آن در پنل کاربری اقدام نمایید.
2- ارسال گواهی پس از پرداخت هزینه پستی و ارسال ایمیل فیش پرداختی ، انجام می شود.
 

1396/04/19
برنامه زمانبندی ارائه شفاهی مقالات کنفرانس در ادامه مطلب ...


برنامه زمانبندی ارائه شفاهی مقالات کنفرانس را از لینک زیر دانلود نمایید.
نکات قابل توجه:

- فایل پاورپوینت سخنرانی را به همراه داشته باشید. فرمت فایل سخنرانی
- جهت جلوگیری از اتلاف وقت ، فایل سخنرانی را زودتر به مسئول مربوطه جهت کپی تحویل نمایید.
- در زمان مقرر در پنل مربوطه حضور یابید.
- چنانچه در روز کنفرانس حضور خواهید یافت و مقاله شما به شکل سخنرانی می باشد و در لیست زمانبندی نیست ،
 حتما با دبیرخانه تماس حاصل نمایید.

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر