اخبار

1396/04/24
به لطف و یاری خداوند و همت کلیه عزیزان علمی و اجرایی ، و همچنین استقبال گسترده پژوهشگران گرامی چهارمین کنفرانس ملی فناوری اطلاعات،کامپیوتر و مخابرات با موفقیت اجرا گردید. در این کنفرانس پس از خوش آمدگویی توسط جنای آقای دکتر مهدی علی اکبری معاونت محترم پژوهشی دانشگاه ...


 به لطف و یاری خداوند و همت کلیه عزیزان علمی و اجرایی ، و همچنین استقبال گسترده پژوهشگران گرامی " چهارمین کنفرانس ملی فناوری اطلاعات،کامپیوتر و مخابرات " با موفقیت اجرا گردید.
در این کنفرانس پس از خوش آمدگویی توسط جنای آقای دکتر مهدی علی اکبری معاونت محترم پژوهشی دانشگاه  ، دکتر علی ماروسی عضو هیات علمی دانشگاه تربت حیدریه ، پروفسور علی بهفروز استاد دانشگاه تاوسان ایالت مریلند آمریکا ، دکتر آرش حبیبی لشکری دانشیار دانشگاه نیوبرانزویک کانادا به سخنرانی علمی پرداختند.
در ادامه برنامه مقالات شفاهی در سه پنل تخصصی ارائه گردیدند. در مراسم اختتامیه کنفرانس نیز از مقالات برتر و اعضای کمیته علمی تقدیر به عمل آمد.
امیدواریم که این رویداد علمی بتواند بازخورد مناسب را برای کلیه شرکت کنندگان فراهم نموده باشد و راهی بسوی پیشرفت برای پژوهشگران کشور عزیزمان روشن کرده باشد.

 

نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !